OPEN

Kłoczewiak cięcie plazmowe

 

Firma Ślusarstwo Usługowo- Produkcyjne Piotr Kłoczewiak jest przedsiębiorstwem z długoletnią tradycją, mającą swój początek w 1975 roku. Wieloletnia obecność na rynku świadczy o stabilnej pozycji firmy i niezmiennym zaufaniu naszych Klientów. Podstawą naszej działalności jest produkcja kotw gruntowych - sadowniczych, produkcja wywrotnic skrzyniopalet, wózków paletowych, platform sadowniczych, poprzeczek do rusztowań sadowniczych. Oferujemy również usługi w zakresie cięcia plazmowego blach, metali i profili na zakupionej w 2016 roku przecinarce plazmowej CNC AJAN, montaż konstrukcji stalowych i płyt warstwowych, montaż świetlików dachowych.
Współpracujemy z zaufanymi producentami blach, m.in. Balex Metal. Zapewniamy wsparcie w zakresie zakupu i transportu blach, negocjujemy ceny z korzyścią dla naszego Klienta.

10 złotych reguł współpracy naszej firmy:  
PROFESJONALIZM - SATYSFAKCJA KLIENTA - DOTRZYMYWANIE TERMINÓW - PRZEJRZYSTE WARUNKI UMOWY - JAKOŚĆ
DŁUGOFALOWE RELACJE - ELASTYCZNOŚĆ - OTWARTOŚĆ - ZROZUMIENIE POTRZEB - SZACUNEK

Podstawą relacji z Klientem jest dla nas zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług, indywidualnego podejścia do każdego zamówienia oraz dbałość o minimalizację czasu potrzebnego na dostarczenie gotowego produktu. Naszym celem jest dalszy rozwój i satysfakcja Klienta, która zawsze przekłada się na długotrwałe relacje handlowe dzięki dotrzymywaniu obietnic i warunków umowy.

Nigdy nie łamiemy danego słowa.

 

Joomla templates by JoomlaShine